Start-up? Pomoże Ci technolog żywności!

utworzone przez | sie 10, 2023

Dzień dobry! Dziś pokażę Ci jak Technolog Żywności może pomóc Ci rozwinąć Twój start-up.

Chcesz zacząć działać w branży spożywczej i założyć start-up? A może bardziej interesuje Cię wprowadzenie na rynek własnego suplementu? Widzisz niszę w branży i chcesz rozpocząć swój biznes ale nie wiesz czy to dobry pomysł? Nie wiesz od czego zacząć?

Powiem Ci jak zacząć. Skonsultuj swój pomysł na strat up z technologiem żywności. Czyli ze mną. 🙂

Dlaczego? Jako osoba od lat pracująca dla tej branży mogę zweryfikować twój pomysł na start-up.

Ze mną przekonasz się czy produkcja produktu jaki sobie wymarzyłeś jest możliwa i opłacalna.

Czy skład produktu o jakim  myślisz jest realny do wykonania? To znaczy czy będzie to jadalne, legalne i przede wszystkim czy istnieje technologia, która umożliwi powstanie Twojego wymarzonego produktu. Widzisz, że Technolog Żywności może Ci tu szybko pomóc, dosłownie podczas jednej rozmowy?

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na produkt. Jedyne co chcesz to założyć start-up owy biznes, znowu rada jest prosta. Pomoże Ci Technolog Żywności.

Brak jeszcze pomysłu na produkt? Technolog Żywności również pomoże utworzyć Twój start-up!

Otóż Technolog Żywności to osoba, która ukierunkowana jest by pracować w dziale badań i rozwoju. Co to oznacza? Kreatywne myślenie, wymyślanie nowych produktów wedle trendów rynkowych to dla technologa żywności chleb powszedni. Umów się na konsultację podczas, której wymyślisz czym właściwie ma być Twój nowy produkt i co powstanie w Twoim start upie. Ponadto gdy z etapu pomysłu przejdziesz już do realizacji celu pomogę Ci opracować produkt, znaleźć podwykonawcę (tak nie musisz stawiać fabryki) i wyprodukować produkt gotowy do sprzedaży.

Pomogłam już wielu mniejszym i większym firmom. Czasem rozwiązuję jedynie mały problem z jakim się borykają, a innym razem prowadzę cały projekt powstania nowego produktu. Wszystko zależy od tego czego to właśnie Ty potrzebujesz!

To co jesteś gotowy na spotkanie? Pozwól by Technolog Żywności pomógł Ci rozwinąć Twój start up i umów się na pierwszą konsultację!

Napisz do mnie na adres kontakt@panitechnolog.pl

Lub zostaw wiadomość na IN lub IG.

 

portret PT

Ustawienia prywatności

Dostosuj ustawienia

Zapisz
W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach swojej przeglądarki.
Czytaj więcej